BEZPŁATNA DOSTAWA

powyżej 856zł

Zwrot w ciągu 14 dni

Niestandardowa odzież

Zobacz więcej szczegółów
Ten kombinezon nie jest przeznaczony do zabaw na świeżym powietrzu, lecz jedynie do użytku w pomieszczeniach.
Nie jest wykonany z softshellu, więc NIE JEST ODPORNY NA WIATR ani NIEPRZEMAKALNY. Został specjalnie zaprojektowany do użytku w pomieszczeniach – jest wygodniejszy (wykonany wyłącznie z bawełny organicznej z certyfikatem GOTS) i umożliwia skórze Twojego dziecka oddychanie.

Onepiece French Terry Jumpsuit Rockets

33035 zł
Przewodnik rozmiarów

Dokonaj personalizacji tego produktu przy pomocy jednego z poniższych symboli. Wybrany znak zostanie umieszczony na produkcie, wraz z tekstem, który wybierzesz.

+ 2458 zł

Liczba pozostałych znaków: 20

Maximum number of accepted characters for adding text/name is: 20.

DOSTOSUJ TEN ELEMENT

(Wydrukowany tekst wyświetlany na produkcie z obrazu to tylko przykład).

Spersonalizuj produkt Onepiece French Terry Jumpsuit Rockets imieniem dziecka lub innym tekstem, który chcesz wydrukować. Brzmi interesująco?

Jeśli zastanawiasz się, jak działa usługa personalizacji ubrań dla dzieci i niemowląt, na tej stronie znajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania.

Zasada personalizacji jest bardzo prosta!

Możesz spersonalizować niemal wszystkie produkty z oferty iELM za pomocą nadrukowania na nich imienia dziecka lub innych haseł. Wystarczy wpisać wybrany tekst w okienku na stronie produktu. Dostarczony zostanie produkt z wybranym hasłem, a nie tym prezentowanym na stronie jako przykład.

Kolor nadruku i zamka błyskawicznego jest dobierany przez nasz zespół tak, aby pasował idealnie do kolorystyki produktu.

Nasi klienci bardzo cenią sobie usługę personalizacji ubrań niemowlęcych za pomocą nadruków. Zawsze staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów, dlatego oferujemy też możliwość umieszczenia na produktach różnych symboli. Dzięki nadrukowaniu na ubraniu serca lub gwiazdki modele z naszej kolekcji staną się niepowtarzalne. Na stronie każdego z produktów znajdziesz specjalne symbole, które możesz wykorzystać.

Usługa ubrań na zamówienie dla dzieci i niemowląt nie byłaby możliwa bez wysokiej jakości materiałów z certyfikatem GOTS (Global Organic Textile Standard). Kolorystyka każdego produktu jest zawsze dobierana tak, aby nadrukowane hasło lub symbol się wyróżniały.

Urok dzieciństwa jest ważnym elementem naszych produktów zaprojektowanych specjalnie dla odważnych, wspaniałych dzieciaków o wielkiej osobowości.

Jednoczęściowy kombinezon z FRANCUSKIEJ BAWEŁNY FROTTE

UWAGA: PRODUKTY NIE SĄ WYKONANE Z SOFTSHELL

Supermiękki jednoczęściowy kombinezon Soft Touch z kapturem wykonanym z certyfikowanej francuskiej bawełny frotte GOTS. Na całej jego długości z przodu umieściliśmy zamek, który ułatwia przebieranie i zakładanie.

POMYSŁ NA STRÓJ:
Noś jako strój na dzień lub jako warstwę pod wodoodpornym kombinezonem z softshellu.

- 92% certyfikowanej francuskiej bawełny frotte GOTS, 8% elastanu
- zamek z ochroną przed zacięciem podbródka
- można prać w 40° na lewej stronie

Dostępny z nadrukiem imiennym na piersi kombinezonu.