BEZPŁATNA DOSTAWA

powyżej 856zł

Zwrot w ciągu 14 dni

Niestandardowa odzież

Zobacz więcej szczegółów

O nas

iELM była założona w 2013 roku w Szwecji. Jesteśmy małym rodzinnym biznesem, projektujemy i produkujemy ubranka w limitowanych seriach tak aby dzieci miały unikalną odzież w odpowiedniej cenie. Wszystkie nasze ubrania są produkowane w Unii Europejskiej, w jasnych i dobrze wentylowanych pomieszczeniach, w których pracownicy mają dostęp do najnowocześniejszego sprzętu. Wspieramy społeczności lokalne, zapewniając doskonałe warunki pracy. Mamy w tej chwili ponad 500 000 klientów i ponad 250 000 przyjaciół na Facebooku, i zamierzamy poszerzyć naszą działalność na całą Europę.

W zgodzie z nasząfilozofiąpostanowiliśmydołączyć do inicjatywy odpowiedzialnej polityki korporacyjnej o nazwieUN Global Compact i przestrzegać w naszej działalności jej zasad w obszarze praw człowieka, praw pracowniczych, środowiska naturalnego i walki z korupcją.

Nazwa iELM pochodzi od imion naszej czwórki dzieci.

Nasza filozofia polega na stworzeniu ubranek dla dzieci o nowatorskim wyglądzie, tak aby styl, funkcjonalność i przyjemność w noszeniu wzajemnie się uzupełniały. Styl naszych ubrań jest prostym a więc ponadczasowym. Tkanina jest wyrazista a małe detale dają urok wyrobom. Większość ubranek są unisex, jest to ważny dla nas detal. Ubrania są wykonane z tkanin trwałych, które mogą być wielokrotnie prane, są miękkie i wygodne, tak że maluszki mogą się bawić. Ubranka szybko stają się ulubieńcami dzieci i rodziców.

Cieszę się gdy widzę dzieci ubrane w iELM, i łatwo je zauważyć. Ubrania mają kolorowe i kontrastowe tkaniny. Dla nas najważniejszym jest aby zapewnić wam dobrą jakość, i możecie mieć pewność tego, że my jako mały rodzinny biznes zawsze jesteśmy do waszej dyspozycji i zapewniamy najlepsze usługi dla klientów.


Kod VAT: RO34988239