Bezpłatna dostawa powyżej
856zł

Zwrot w ciągu 14 dni

Niestandardowa odzież

Zobacz więcej szczegółów

Neoprene Thermal Wetsuit Lemongrass/Yellow

32083 zł
Przewodnik rozmiarów

Dokonaj personalizacji tego produktu przy pomocy jednego z poniższych symboli. Wybrany znak zostanie umieszczony na produkcie, wraz z tekstem, który wybierzesz.

+ 2458 zł

Liczba pozostałych znaków: 20

Maximum number of accepted characters for adding text/name is: 20.

DOSTOSUJ TEN ELEMENT

(Wydrukowany tekst wyświetlany na produkcie z obrazu to tylko przykład).

Spersonalizuj produkt Neoprene Thermal Wetsuit Lemongrass/Yellow imieniem dziecka lub innym tekstem, który chcesz wydrukować. Brzmi interesująco?

Jeżeli jesteście ciekawi, jak działa usługa personalizacji, ta strona została stworzona specjalnie dla was.

Zasada personalizacji jest prosta!

Macie możliwość personalizacji różnych ubrań z iELM, poza kilkoma wyjątkami, które są odpowiednio oznakowane, z nadrukiem zawierającym imię dziecka lub dowolnym innym tekstem który chcecie wydrukować. Musicie tylko wpisać wybrany tekst w polu dostępnym na stronie wyrobu. Dostarczony wyrób będzie zawsze zawierał wybrany napis, a nie napis na wyrobie przedstawionym jako wzór na stronie danego wyrobu.

Kolory wydrukowanego tekstu i suwaka są wybrane przez naszą załogę tak aby doskonale pasowały do schematu kolorystycznego wyrobu

Usługa personalizacji opartej na drukowaniu tekstu jest bardzo doceniana przez naszych klientów. Ponieważ cała nasza uwaga skupia się na was, proponujemy również możliwość personalizacji każdego ubranka różnymi symbolami dla dzieci . Czy to będzie serduszko czy też gwiazdka, wasze dziecko może cieszyć się z naszych niepowtarzalnych modeli. Każda strona z produktami podaje specjalne znaki które możecie wybrać dla personalizacji waszego wyrobu.

Personalizacja wymaga druku na materiałach o certyfikowanej jakości GOTS (Global Organic Textile Standard). Schemat kolorystyczny każdego wyrobu jest tak wybierany, aby tekst lub symbol były zawsze zauważalne.

Czar dzieciństwa to ważna część naszych wyrobów specjalnie zaprojektowanych dla pięknych, odważnych dzieci o wyjątkowej osobowości.

Neoprenowy kombinezon termiczny
Jednoczęściowy kombinezon idealny na imprezy na basenie, wakacje na plaży i sporty wodne. Wykonany jest z rozciągliwego w 4 kierunkach neoprenu, zapewniającego wodoodporność, ochronę przed promieniowaniem UV i utrzymywanie komfortowej temperatury ciała nawet przy niższej temperaturze wody.

Skład i pielęgnacja:
- 100% poliester;
- Membrana neoprenowa pomiędzy dwoma warstwami;
- Prać ręcznie;
- Nie suszyć w suszarce bębnowej;
- Nie używać płynu do płukania tkanin;

Dostępne z nadrukiem imiennym z przodu.