O nas

iELM (Filip and Family SRL) była założona w 2013 roku w Szwecji przez Lindę Tisater Dragan. Jesteśmy małym rodzinnym biznesem, projektujemy i produkujemy ubranka w limitowanych seriach tak aby dzieci miały unikalną odzież w odpowiedniej cenie.Mamy w tej chwili ponad 300 000 klientów i ponad 180 000 przyjaciół na Facebooku, i zamierzamy poszerzyć naszą działalność na całą Europę.

Nazwa iELM pochodzi od imion naszej czwórki dzieci, Ida, Elin, Livia si Marcel. To oni dają nam energię do stałego postępu i nowych pomysłów

Nasza filozofia polega na stworzeniu ubranek dla dzieci o nowatorskim wyglądzie, tak aby styl, funkcjonalność i przyjemność w noszeniu wzajemnie się uzupełniały. Styl naszych ubrań jest prostym a więc ponadczasowym. Tkanina jest wyrazista a małe detale dają urok wyrobom. Większość ubranek są unisex, jest to ważny dla nas detal. Ubrania są wykonane z tkanin trwałych, które mogą być wielokrotnie prane, są miękkie i wygodne, tak że maluszki mogą się bawić. Ubranka szybko stają się ulubieńcami dzieci i rodziców.

Cieszę się gdy widzę dzieci ubrane w iELM, i łatwo je zauważyć. Ubrania mają kolorowe i kontrastowe tkaniny. Dla nas najważniejszym jest aby zapewnić wam dobrą jakość, i możecie mieć pewność tego, że my jako mały rodzinny biznes zawsze jesteśmy do waszej dyspozycji i zapewniamy najlepsze usługi dla klientów.

Linda TisC$ter Dragan, założycielka iELM

iELM Ubranka dla dzieci, dostępne tylko online lub z telefonu komórkowego

Kod VAT: RO34988239